بدون دیدگاه

دانلود فیلم

The Warning 2018

با لینک مستقیم و کیفیت بسیار عالی

دانلود فیلم The Warning 2018 با لینک مستقیم

دانلود فیلم The Warning 2018 با لینک مستقیم

زبان :اسپانیایی

ستارگان :Raúl Arévalo , Aura Garrido , Hugo Arbues

محصول :اسپانیا

سال تولید :2018

کارگردان :Daniel Calparsoro

نویسنده :Patxi Amezcua , Chris Sparling

ژانر : درام , جنایی , فانتزی

  • 1h 32min
  • +12

The Warning 2018 (هشدار): یک پسر 10 ساله به نام “نیکو” یک نامه تهدیدآمیز دریافت می کند و حالا زندگیش در معرض خطر بزرگی قرار گرفته است. اما هیچ کس حرف او را باور نمی کند، بجز یک نفر که او نمی داند چه کسی واقعا می خواهد این بچه کشته شود.

در 2 آوریل 2008، “جان” 32 ساله شاهد به قتل رسیدن بهترین دوستش در یک پمپ بنزین خارج از شهر مادرید بوده است. در 2 آوریل 2018، “نیکو” یک پسر 10 ساله که از قلدر های مدرسه رنج می برد به همان پمپ بنزین می رود تا برای آن قلدر ها، مجله بزرگسالان بخرد. وقتی مادر “نیکو” به دنبال پسرش می رود، در دقایق آخر او را پیدا می کند و به همین دلیل، “نیکو” برای اینکه مادرش متوجه چیزی نشود یک مجله بازی های ویدئویی می خرد. وقتی مجله را باز می کند، یک یادداشت میبیند که در آن نوشته شده بود “اگر 12 آوریل به پمپ بنزین بیای کشته می شوی”. در حالیکه ترس و پارانویا بر “نیکو” غلبه کرده است، “جان” متوجه می شود یک قتل دیگر هم در سال 1976 در همین پمپ بنزین برای یک راننده ژنرال رخ داده است.

جان” هر چقدر در این مورد تحقیق می کند، تراژدی های بیشتری که همانند هم هستند، پیدا می کند؛ قتل های مشابهی در سال های 1955 و 1913 هم رخ داده بود. او که یک ریاضیدان است، سعی می کند از مهارت های خود برای پیدا کردن فرمول یا الگوی زمانی این قتل ها پیدا کند. حال هر چقدر که 12 آوریل نزدیک تر می شود، “نیکو” و مادرش بیشتر از قبل نگران می شوند و… .

دانلود در ادامه مطلب ….

  • ارسال شده توسط :
    morygham
  • تعداد بازدید :
    44 views
اشتراک گذاری