آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

You are currently viewing آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام
آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام
آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام
قیمت: ۴۰,۰۰۰ تومان


آموزش کامل بازگردانی پیج های دیسیبل و هک شده در اینستاگرام


یکی از معظلاتی که برای کاربران اینستاگرام با تعداد فالوورهای زیاد است این است که شاید به دلایل متفاوتی به بسته شدن اکانت خود روبرو شوند که دیگر نتوانند وارد آن شوند و ادامه به پست گذاشتن بدهند ، که با غیرفعال شدن اکانت شما توسط اینستاگرام با پیغام Your Account Has Been Disabled For Violating Our Terms روبرو خواهید شد ، اما نگران نباشید! من به شما آموزشی خواهم داد که می توانید با درست انجام دادن تمامی مراحلی که گفته می شود اکانت خود را پس گرفته و دوباره به ادامه ی پست گذاشتن بروید.

افرادی دراینترنت و عموما بستر اینستاگرام آگهی تبلیغاتی منتشر میکنند که قادرند پیج های مسدود یا هک شده شمارا بازیابی کنند. البته که این افراد این کار را رایگان انجام نمیدهند و بسته به میزان فالوور پیج هک شده و شهرت آنها مبالغی را از صاحبین پیج های مسدود شده دریافت میکنند. برای مثلا برای بازگردانی یک پیج ۱۰کا  فالوور, مبلغ ۱۵۰ الی ۲۰۰ هزار تومان درخواست میشود.


اینستاگرام هک


چرا شما خودتان تبدیل به یکی از این افراد نشده و به کسب درآمد نپردازید! ضمن اینکه اگر روزی پیج شما نیز توسط اینستاگرام مسدود شد بدون اینکه هزینه های هنگفتی ۲۰۰ هزار تومان به بالا پرداخت کنید به راحتی با این آموزش پیج خود را از دیسیبل شدن در آورید.


این آموزش به صورت ویدئویی و pdf می باشد و خوب راهنمایی شده تا به مشکل بر نخورید

خرید

دیدگاهتان را بنویسید